13.11.2016 - Co jsme prožili?

13. listopadu 2016 v 20:35 | AK |  Akce třídy

V minulých dvou týdnech jsme se (samozřejmě) pilně učili, napsali jsme si diktáty, písemný test z prvouky, matematické pětiminutovky atd.

Navíc ale někteří žáci měli účinkování na slavnostním VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v havířovském zámečku a všichni jsme si užili dva tematické dny: HALLOWEEN a DEN S MARTINEM.
Ve všech předmětech jsme v tyto dny plnili spoustu zajímavých úkolů, vypracovávali jsme pracovní listy, vymysleli jsme si melodii písničky o Martinovi a vytvořili pěkná výtvarná dílka.

Fotografie si budete moci prohlédnout v naší galerii. Protože se však stále nepodařila odstranit závada při vkládání fotografií, jsou některé špatně otočené (např. naše strašidelné dýně). Nejrychlejší asi bude, když je nafotím znovu na šířku a opět je uložím do galerie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kinder Bueno Kinder Bueno | 13. listopadu 2016 v 20:41 | Reagovat

Chceš získat balíček Kinder Bueno zdarma? Jen za složení skládačky? Pošlou Ti ho až domů! Je to jen pár minut se zaregistrovat, poskládat všechny dílky a balíček Kinder Bueno je Tvůj! Neváhej a zapoj se! Soutěž trvá ještě pár dní, tak ji nepropásni! Balíček Kinder Bueno zdarma za pár minutek Tvého času je super! http://www.kbdilky.forcom.cz/?inviteid=451774

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama